Kniha návštěv / Guest Book

17 Responses to “Kniha návštěv / Guest Book”

 1. Martin Says:

  Moc hezké stránky. Budu se sem rád vracet.

 2. Vlado Says:

  Ahoj! Pekné fotky a príjemne urobená stránka.

 3. Lucka Koutná Says:

  Moc hezké fotky orchidejí! :-) Úžasné barvy. Jen tak dál…

 4. Andrzej Says:

  Stronka jest SUPER, Mili też jest super koleżanką, ale i tak nie zrozumie co napisałem. Pozdrowienia dla Mili :)

 5. Antonis Says:

  Milli, εισαι εκπληκτική !!! Ολες οι φωτογραφίες σου, ειναι τραβηγμένες με μια προοπτική που σε κανουν να ζεις αυτο που εσυ εβλεπες και ζουσες εκεινη την στιγμη… Ειναι τελειες στον τροπο που αποικονησες την καθε στιγμη, ωστε καθε ενας να μπορει να ζεί την αγωνια και την ενταση του καθε αγωνιζόμενου στο MTB.

 6. adonis Says:

  Milli, Du bist sehr-sehr gut !! Alles deine fotos sind wunderbar . Ich fuehle mich schon als Ich dort were und kann auch die Spannung jeder des Koemfer empfinden… Ich gratuliere dir…

 7. antonis Says:

  Milli, you are wonderful! All your photos are so that make anyone to feel the moments u felt and to see things u saw. The way how u manage to make the photo is perfect!!! So everyone can feel the emotions and the pressure of the each participant of the tournament….

 8. Hanka Says:

  Mili máš moc pěkný stránky a ještě hezčí fotky. Obdivuju, jak zvládáš focení, cyklistiku, psaní a ještě k tomu práci. Seš dobrá! Můžu někde najít odkaz na tvoje stránky s „psaveckou“ tvorbou? :-)

 9. admin Says:

  Ahoj Hanko, děkuji, pár ukázek „psavecké“ tvorby mám přímo tady na webu… http://mpx.fotostranky.net/?cat=3 a jiné, vše pod rubrikou „Další tvorba“.

 10. anicka Says:

  Ahoj Milli, díky za zajímavé fotky vyjadřující atmosféru míst, které jsi navštívila. Moc hezký, děkuji! :-) +1

 11. Quanny Says:

  Milen, nádherné fotecky.. a ten tvuj profil je tez zajimavy.. predevsim ten gaucik .. to presne zobrazuje tvou osobnost.. myslim, ze nazev“ gaucova povalecka! je fakt malo…. vzhledem k tomu co vse delas.. a predevsim tim davas radost dalsim lidem..

 12. Lucinda Says:

  krásný fotky – ty z Indonésie. Nějak si je upravovala, nebo to bylo takhle, jak to je? Mám na mysli i ty barvy, světlo.

 13. admin Says:

  To Lucinda: všechny fotky většinou upravuju k obrazu svému – asi jako většina fotografů. Barvy díky kvalitním zrcadlovkám Canon moc upravovat nemusím, takže spíš jen úrovně, jas, kontrast a doostření. Zbytek je u každé fotky čistě individuální.

 14. rajesh Says:

  do u rem me?

 15. Katalog Says:

  Hezky

 16. T´chenda Says:

  Přeji dobré světlo, krásné stránky, pěkné fotografie, umíte se koukat kolem sebe , to je dobře. Při prohlížení jsem si připoměl svoji cestu indočínou v roce 2008. Hodně z „Vašich míst“ jsem navštívil. Na Bamboo islandu jsem v knihovně baru nechal knihu Jaroslava Haška s telefonem pro další dobrodruhy z naší země… asi jste ji nenašla…… bylo krásně že??
  Čenda

 17. admin Says:

  Díky moc! :) Ona byla na Bamboo Islandu v baru nějaká knihovna? :) Já se tam tedy v baru moc nezdržovala, když venku to bylo tak nádherné :) Prošli jsme pralesní stezkou napříč ostrovem a vrátili se vlastní cestou okolo útesů skoro až za tmy… :) Ještě sem plánuju doplnit více fotek, ale zrovna zítra se vzdaluju za dalším fotolovem do Keni, takže… někdy… ;)

Leave a Reply